МЕГАПРОГРЕС

Приватне підприємство

«МЕГАПРОГРЕС»

Детальніше

Про компанію

Приватне підприємство "МЕГАПРОГРЕС"

Приватне Підприємство «Мегапрогрес» понад десять років на будівельному ринку України. За весь період будівельної діяльності, підприємство реалізувало близько 80 будівельних проектів як приватної форми власності так і бюджетної, різних рівнів складності, капітальні ремонти, нове будівництво та реставрація пам’ятників архітектури.

Великий аспект в будівництві підприємство приділяє зведенню металевих та залізобетонних конструкцій, оздоблювальним роботам, інженерним мережам та спорудам, будівництву автомобільних доріг. Одними з таких об’єктів – будівництво «ХЕКРО ПЕТ» м.Хмельницький, виробничі та офісні приміщення ТОВ «Арсенал Центр» у Хмельницькому, виробничі цеха площею 4 000 кв.м ТОВ «ОДВ Електрик» м.Новий Розділ Львівської обл., торгового комплексу «Європа» по вул. Геологів в м.Хмельницькому. Підприємством було проведено роботи по ремонту та оздобленню сервісних центрів «КиївСтар» у таких містах України як: м.Житомир, м. Чернігів, м.Вінниця, м.Київ, відділення банку Універсальний у м.Хмельницький та м .Кам’янець-Подільський. Виконували роботи з влаштування асфальтних доріг смт.Ярмолинці Хмельницької області а також будівництво теплотрас, та монтаж котелень у смт.Летичів, смт.Деражня.

Компанія «Мегапрогрес» займається будівництвом багатоповерхівок в таких містах України як м.Вінниця, Львів, Хмельницький. В 2012 році виконали роботи по будівництву трьох секцій житлового комплексу «Набережний квартал» у м.Хмельницькому.

Щодо реставраційних робіт, то підприємство має відповідні ліцензії і за час свого існування на ринку нами було проведено реставрації таких пам’ятників архітектури як:

Наші об'єкти

Відгуки

Відгуки про підприємство «Мегапрогресс», раніше відомим як «ЄВРОБІЛДІНГ»